Klimatycznie urządzone SALE KONFERENCYJNE NA MAZURACH 

Arrival
Departure

Szkolenia i konferencje na Mazurach w Giżycku

Dla tych, którzy łączą relaks i biznes Hotel St. Bruno**** przygotował klimatyzowane sale konferencyjne, które pomieścić mogą łącznie nawet 300 osób. Sale konferencyjne pełnią również funkcję sal bankietowych.Dodatkowym atutem jest Oranżeria Portowa znajdująca się tuż przy Kanale Łuczańskim. To oszklony, klimatyzowany budynek, w którym organizowane są: konferencje nad jeziorem, bankiety, eventy, koncerty tudzież spotkania ze sztuką, teatralne, satyryczne i inne spełniające życzenia Klientów. Niewątpliwie ciekawym miejscem jest Night Club i kręgielnia oraz jedyny w okolicach Whisky Bar, w którym można skosztować nietuzinkowych trunków oraz skorzystać z palarni cygar.

 

Piękny hotelowy dziedziniec i przestronne foyer mogą być sceną dla oryginalnych atrakcji towarzyszących. Hotel St. Bruno do dyspozycji oddaje komfortowe klimatyzowane pokoje oraz klimatyczną Restauracją La Bibliotheque. Po oficjalnej części konferencji naszym gościom zorganizujemy różnego typu atrakcje, aby pokazać Mazury nie tylko od strony lądu ale również od strony wody i z powietrza.

 

Gwarancją starannego spełnienia oczekiwań organizatorów, jest indywidualny manager obsługujący imprezę. Jest on dyspozycyjny i gotów do współpracy od etapu planowania, aż do zakończenia pobytu uczestników.

Zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@hotelstbruno.pl, marketing@hotelstbruno.pl

 numer telefonu : 734-442-851, 664-014-604, 664-170-244

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close