Business

Arrival
Departure

Oferta dla firm w Hotelu St. Bruno

Hotel dla firm na Mazurach

Jako hotel dla firm, zajmujemy się profesjonalną, kompleksową organizacją imprez integracyjnych, gdyż konferencje na Mazurach, a dokładnie w Giżycku, mogą mieć doskonałe uzupełnienie poprzez dobrze zorganizowaną integrację.

Nasz autorski program „Firmowy Sailing CUP” przedstawiamy poniżej, a do organizacji firmowych spotkań i  wydarzeń zapewniamy różnorodny  sprzęt: żaglówki, motorówki, statki, quady, auta terenowe, balony i wiele innych, korzystając tylko z doświadczonych firm zapewniających bezpieczeństwo Państwa pracownikom oraz maksimum zabawy. Naszym sztandarowym produktem, jako, że posiadamy własny port, jest rekreacja i integracja związana z wodą i jednostkami pływającymi, poczynając od najmniejszych żaglówek, skuterów wodnych kończąc na największych statkach, które mogą pomieścić na swoim pokładzie do 140 osób wraz z cateringiem.

Integracja to nie tylko zabawy na zewnętrz wśród zieleni i na wodzie, tzw. outdoorowe, ale również w samym hotelu, tzw. indoorowe. Programy wieczorne realizowane w klimatycznych wnętrzach zamku to gwarancja  doskonałej zabawy przy muzyce oraz z  wyjątkowymi scenariuszami.

Po wyczerpującym dniu zabawy, pracy podczas szkolenia, konferencji, zapraszamy do naszego SPA  oraz na basen z jacuzzi i sauną, na odnowienie sił witalnych i relaks.

Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje, poparte kilkuletnim doświadczeniem. Mamy za sobą organizację setek szkoleń, eventów oraz imprez integracyjnych.

Chcesz, aby Twoja impreza integracyjna była również wyjątkowa, zadzwoń, napisz do nas, lub zostaw dane kontaktowe, a my się skontaktujemy, gdyż naszym mottem „hotel dla firm – z elastycznym podejściem, pełnym profesjonalizmu i życzliwości dla gości”.

Z przyjemnością informujemy, że już wkrótce przy Hotelu St.Bruno w Giżycku pojawi się stacja ładowania samochodów elektrycznych Tesla. Hotel St.Bruno jest otwarty na elektromobilność. Więcej informacji w zakładce Stacja ładowania samochodów elektrycznych 

Business with difference

St. Bruno Hotel is an unrivalled event venue for organisation of prestigious meetings, training sessions or conferences.

“Success is most often achieved by those who don't know that failure is inevitable.”

Coco Chanel

Banquets

Unforgettable celebrations Banquets

spa&wellness

Discover charming spa&wellness

Restaurant

La Bibliotheque Restaurant

Themed meetings

Niespotykane wnętrza na Themed meetings

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close