Wyróżnienie od HotelsCombined

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
  1. Hotel
  2. Wyróżnienie od HotelsCombined
27 grudnia 2020

Ogromnie nam miło, że Hotel St. Bruno**** kolejny raz został doceniony za profesjonalizm. Certyfikat Recognition of excelence 2020 przyznawany jest przez serwis internetowy HotelsCombined - światowego lidera wśród metawyszukiwarek obiektów turystrycznych.
 
 
HotelsCombined, metawyszukiwarka ofert hotelowych z siedzibą w Australii przeprowadza rozległe badanie, uwzględniając różne typy obiektów noclegowych na terenie Polski. Analiza opierała się na zebraniu danych z milionów recenzji i opinii gości oraz wybraniu obiektów, zasługujących na oficjalne wyróżnienie za doskonałość świadczonych usług hotelarskich. Recognition of Excellence nie jest zwyczajnym rankingiem hoteli. Jest to grupa bezkonkurencyjnych obiektów noclegowych, wybranych na podstawie surowych kryteriów oceny. Żeby ubiegać się o to odznaczenie, obiekt musi spełniać następujące warunki:
  • w momencie przyznania wyróżnień dany hotel musi posiadać ocenę minimum 9.0/10 na podstawie co najmniej 100 opinii gości na HotelsCombined,
  • dział obsługi klienta nie odnotował żadnego poważnego problemu dotyczącego danego hotelu, nie zgłoszono żadnych nierozwiązanych kwestii, ani też powtarzających się skarg.
Co więcej, HotelsCombined przywiązuje bardzo dużą uwagę do jakości komunikacji z personelem hotelu jako dowód zaangażowania i rzetelności w zapewnienie szybkiej obsługi i dostarczenie wszystkich niezbędnych informacji. Nasze krakowskie hotele mogą poszczycić się najwyższym poziomem zadowolenia gości hotelowych oraz ekspertów branży hotelarskiej.
 
 
 
newsletter
...................................................................................................................................
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij