Organizacja eventów

Konferencje i uroczystości

Wyjazdy integracyjne

Dlaczego warto wybrać się na integrację firmową do Hotelu St Bruno na Mazurach?
Jako hotel dla firm, zajmujemy się profesjonalną, kompleksową organizacją imprez integracyjnych, gdyż konferencje na mazurach, a dokładnie w Giżycku, mogą mieć doskonałe uzupełnienie poprzez dobrze zorganizowaną integrację.

Nasz autorski program „Firmowy Sailing CUP” przedstawiamy powyżej, a do organizacji firmowych spotkań i wydarzeń zapewniamy różnorodny sprzęt: żaglówki, motorówki, statki, quady, auta terenowe, balony i wiele innych, korzystając tylko z doświadczonych firm zapewniających bezpieczeństwo Państwa pracownikom oraz maksimum zabawy. Naszym sztandarowym produktem, jako, że posiadamy własny port, jest rekreacja i integracja związana z wodą i jednostkami pływającymi, poczynając od najmniejszych żaglówek, skuterów wodnych kończąc na największych statkach, które mogą pomieścić na swoim pokładzie do 140 osób wraz z cateringiem.

Skontaktuj się z działem, sprzedaży, który przygotuje spersonalizowaną ofertę.

Dlaczego warto zapytać o ofertę?

 • Doskonała lokalizacja – w centrum Giżycka, przy Jeziorze Niegocin
 • Konferencje, integracje szkolenia
 • Doświadczenie – ponad 200 eventów i konferencji rocznie
 • Sympozja, bale karnawałowe
 • Profesjonalne wsparcie event managera podczas imprezy
 • Christmas party i wigilie firmowe

Mały hotel – wielka osobowość
Tel. 87 732 65 04
marketing@hotelstbruno.pl

zobacz więcej

Wigilia firmowa to dobra okazja do swobodnej wymiany zdań i doświadczeń w gronie współpracowników, dobry czas do polepszenia relacji, jak też budowania zaufania. Wigilia firmowa organizowana pod koniec roku to symboliczny gest mający na celu podziękowanie za całoroczne współuczestniczenie w rozwoju firmy. Zapraszamy do organizacji christmas party w butikowej Restauracji La Bibliotheque.

Organizacja wigilii firmowej już nikogo nie dziwi i jest stałym punktem w kalendarzu każdego zakładu pracy. To okazja, by odejść od biurek i miejsc pracy i po prostu ŚWIETNIE SIĘ BAWIĆ! Podpowiadamy jak zorganizować wigilię firmową?

W okresie letnim proponujemy Państwu nasz autorski program „Firmowy Sailing CUP” , a do organizacji firmowych spotkań i wydarzeń zapewniamy różnorodny sprzęt: żaglówki, motorówki, statki, quady, auta terenowe, balony i wiele innych, korzystając tylko z doświadczonych firm zapewniających bezpieczeństwo Państwa pracownikom oraz maksimum zabawy. Naszym sztandarowym produktem, jako, że posiadamy własny port, jest rekreacja i integracja związana z wodą i jednostkami pływającymi, poczynając od najmniejszych żaglówek, skuterów wodnych kończąc na największych statkach, które mogą pomieścić na swoim pokładzie do 140 osób wraz z cateringiem.

Integracja to nie tylko zabawy na zewnątrz wśród zieleni i na wodzie, tzw. outdoorowe, ale również w samym hotelu, tzw. indoorowe. Programy wieczorne realizowane w klimatycznych wnętrzach zamku to gwarancja doskonałej zabawy przy muzyce oraz z wyjątkowymi scenariuszami.

Po wyczerpującym dniu zabawy, pracy podczas szkolenia, konferencji, zapraszamy do naszego SPA oraz na basen z jacuzzi i sauną, na odnowienie sił witalnych i relaks.

Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje, poparte kilkuletnim doświadczeniem. Mamy za sobą organizację setek szkoleń, eventów oraz imprez integracyjnych.

Chcesz, aby Twoja impreza integracyjna była również wyjątkowa, zadzwoń, napisz do nas, lub zostaw dane kontaktowe, a my się skontaktujemy, gdyż naszym mottem „hotel dla firm – z elastycznym podejściem, pełnym profesjonalizmu i życzliwości dla gości”.

Zapraszamy do kontaktu
Tel. 87 732 65 16
marketing@hotelstbruno.pl

Oferta dla firm

Doskonała konferencja
Rejs do wnętrza siebie-spotkanie z trenerem
Loty widokowe i skoki
Firmowy Sailing CUP
Pobyt biznesmena-oferta dla zapracowanych
Karta Stałego Gościa

Hotel dla firm na Mazurach

Jako hotel dla firm, zajmujemy się profesjonalną, kompleksową organizacją imprez integracyjnych, gdyż konferencje na Mazurach, a dokładnie w Giżycku, mogą mieć doskonałe uzupełnienie poprzez dobrze zorganizowaną integrację.

zobacz więcej

Cennik i opis usługi SPA dla firm

„Filiżanka gorącego spokoju z kilkoma kroplami relaksu i łyżeczką braku obowiązków na talerzyku” to fragment sekretnych zapisków pochodzących z ksiąg Świętego Brunona. Podążając za tą myślą stworzyliśmy unikalny pakiet SPA dla firm który jest połączeniem konferencji i relaksu..”
Mając również na uwadze Państwa ograniczony czas, jak i dużą ilości osób podczas spotkań, przedstawiamy Państwu dopasowane propozycje pakietów do wyboru:

Oferta konferencyjna dla grup min. 10 osób

Zabiegi trwające 25 minut – 99,00 zł

 1.  Masaż pleców ciepłym olejem z olejkami eterycznymi (rozmaryn, limonka, kokos)  – usuwa napięcia mięśniowe, regeneruje oraz głęboko odpręża.
 2. Masaż twarzy, szyi i dekoltu olejem z rokitnika – duża dawka witaminy C oraz liftingujący masaż przywrócą skórze twarzy napięcie i nawilżenie.
 3.  Ekspresowy zabieg na twarz z peelingiem kawitacyjnym, maską oraz masażem dekoltu i karku – zredukuje objawy zmęczenia i odświeży wygląd skóry.
 4.   Regenerująca maska na dłonie i stopy – doskonale rewitalizuje i odżywia skórę.
 5. Lekkie stopy – masaż stóp, idealnie sprawdzi się na obolałe, zmęczone stopy

Zabiegi trwające 50 minut – 199,00 zł

 1. Zabieg na twarz dobrany do potrzeb cery z peelingiem, maską oraz masażem twarzy – odżywienie, dotlenienie, nadaje promienny i zdrowy wygląd skóry twarzy.
 2.  Masaż całego ciała aromatycznym masłem shea – głęboko odpręża i otula ciało intensywnym nawilżeniem, redukuje stres.
 3.  Masaż czekoladowy całego ciała – nadaje skórze aksamitny wygląd, miękkość oraz głęboko nawilża

Zabiegi 80 minut – 249,00 zł

 1.  Holistyczny masaż całego ciała, twarzy i głowy – komfortowe uczucie ukojenia i odnowy.
 2.  Rytuał na ciało z peelingiem, okładem oraz masażem całego ciała – wspaniały relaks, wygładzenie, odżywienie oraz redukcja suchości skóry ciała.
 3.  Masaż całego ciała połączony z okładem i ekspresowy zabieg na twarz – zdrowszy i młodszy wygląd skóry, błyskawiczna rewitalizacja.
 4.  Odżywczy zabieg na ciało z peelingiem, maską oraz masażem twarzy – wygładza, wspaniale odmładza oraz przywraca harmonie i spokój

Zapraszamy do kontaktu:
Tel. 734-442-851, 664-014-604
marketing@hotelstbruno.pl

zobacz więcej

Skontaktuj się

Mały hotel – wielka osobowość

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailoweg:
Tel. 87 732 65 04
Tel. 734-442-851
Tel. 664-014-604
marketing@hotelstbruno.pl

oraz do zapytania bezpośrednio przez poniższy formularz

{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement2', '') }}
* Pole obowiązkowe