Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Ostoja relaksu

Medi.SPA w Hotelu St. Bruno to miejsce, w którym Goście mogą zregenerować ciało i pobudzić zmysły. Oferuje szeroką gamę zabiegów, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów.

4-gwiazdkowy Hotel St. Bruno, w którym mieści się nasz ośrodek, to wyjątkowe miejsce na Mazurach. Wspaniała przyroda zachęca do aktywności fizycznej - a to wszystko składa się na wyjątkowe efekty działania naszej terapii. Pragniemy, aby każdy odwiedzający nas Gość wyjeżdżał z Medi.SPA zrelaksowany, szczęśliwszy....

Wpółpraca Z markami

Pevonia - profesjonalna i kreatywna firma kosmetyczna, słynąca z najwyższej, jakości produktów pochodzenia roślinnego. Wykorzystanie najnowszych osiągnięć medycyny i farmakologii gwarantuje wyjątkową skuteczność, a oparte na bezpiecznych dla środowiska formułach kosmetyki, pozwalają wyeliminować większość problemów skórnych.
Skin Jet - niemiecka marka kosmetyczna, której produkty bazują na preparatach pochodzenia naturalnego.  Marka opatentowała urządzenie Skin Jet, wykorzystywane w trakcie zabiegów do wilgotnej abrazji naskórka przy użyciu specjalnych tabletek ABRAHYDRI®TABS.

ZALECENIA

  1. Prosimy o przybycie do Medi.SPA co najmniej 5 minut przed planowanym zabiegiem. W przypadku spóźnienia czas zabiegu może ulec skróceniu bez prawa do zniżki.
  2. Osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać z zabiegów wyłącznie za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.
  3. Zabiegi wkomponowane w pakiety nie wymieniają się, a rabaty i promocje nie sumują się.
  4. Nie zalecamy spożywania dużych ilości napoi i posiłków na dwie godziny przed zabiegami. Osoby pod wpływem alkoholu nie mogą korzystać z usług Medi.SPA.
  5. Zmiany w rezerwacjach dotyczące zabiegów prosimy zgłaszać najpóźniej 3 godziny przed terminem zabiegu. Za usługi odwołane po upływie 3 godzin będzie pobierana opłata w wysokości 50% wartości rezerwacji.

GODZINY OTWARCIA SPA

Poniedziałek - Czwartek 11:00 - 21:00
Piątek - Sobota 09:00 - 21:00
Niedziela 09:00 - 19:00

Medi.SPA

T: +48 87 732 65 05
E: medispa@hotelstbruno.pl

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe oferty

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij