Wyjazd integracyjny – w 2024 zorganizuj imprezę firmową na Mazurach

20.11.2023

Chcesz zorganizować niezapomniany wyjazd integracyjny? Zapraszamy do Hotelu St. Bruno! Nasz obiekt znajduje się w Giżycku – w samym sercu malowniczych Mazur. Oferujemy komfortowe pokoje urządzone w butikowym stylu, nieograniczony dostęp do strefy SPA&Wellness oraz bogate menu, w którym królują dania kuchni regionalnej. Zapewniamy atrakcje teambuildingowe, które budują poczucie wspólnoty wśród członków zespołu.

Atrakcje, które możemy przygotować dla Twoich pracowników

Chcesz zorganizować niezapomniane wydarzenie dla swoich pracowników? Zapewniamy niezwykłe atrakcje, wśród których znajdują się:

 • wycieczki jachtami – krótkie i kilkudniowe (przeczytaj co zabrać na żagle)
 • dwa tory do kręgli
 • miejsce do networkingu i relaksu w Klubie Zamkowym
 • restauracja, która łączy polskie tradycje i nowatorskie podejście do gotowania
 • parkiet do tanecznej zabawy trwającej nawet całą noc
 • loty balonem – grupowe i VIP
 • rowery, na których można organizować niesamowite wycieczki rowerowe w okolicy Giżycka
 • stół bilardowy
 • tematyczne imprezy dostępne w różnych specjalnych okresach w ciągu roku, np. z okazji Halloween.
 • różnorodne zabiegi SPA, które pozwalają zadbać o zdrowie, odstresować się i zrelaksować w najlepszych warunkach
 • masaże wykonywane przez profesjonalistów
 • basen, który stanowi perfekcyjne miejsce zarówno do pływania, jak i odpoczywania

Zorganizuj wyjazd integracyjny na Mazury i o nic się nie martw

Organizacja wyjazdu integracyjnego nie musi być uciążliwym procesem, który pochłania cenny czas i energię. Korzystając ze wsparcia naszych specjalistów ds. organizacji imprez firmowych, nie musisz martwić się o wybór menu czy atrakcji. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail, a my wszystkim się zajmiemy.

Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy perfekcyjnie radzą sobie z organizacją wyjazdów firmowych. To gwarantuje profesjonalne podejście i kompleksową obsługę na każdym etapie planowania i realizacji wydarzenia.

Dlaczego warto zorganizować wyjazd integracyjny w Hotelu St. Bruno****? Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce. To doskonałe miejsce na kilkudniowy wyjazd w gronie bliższych i dalszych współpracowników. Organizujemy eventy teambuildingowe przez cały rok! Gwarantujemy doskonałą zabawę i relaks, niezależnie od pogody.

Klimatyczny hotel w Giżycku na imprezę integracyjną

Zależy Ci na organizacji imprezy integracyjnej w wyjątkowym miejscu? Oferujemy bogaty pakiet atrakcji, który dostosowujemy do indywidualnych potrzeb danej firmy. Hotel St. Bruno**** znajduje się na miejscu dawnego zamku krzyżackiego, zbudowanego w XIV wieku. Dołożyliśmy wielu starań, żeby tchnąć w to wyjątkowe miejsce drugie życie. Nocleg w odrestaurowanych wnętrzach dawnej warowni to niezapomniane przeżycie!

Zapraszamy do Krainy Tysiąca Jezior niezależnie od pory roku. Wiosną Mazury zachwycają budzącą się do życia przyrodą; latem – pięknem okolicznych jezior; jesienią – wielokolorowymi liśćmi, a zimą śnieżnym, bajkowym krajobrazem. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wyjazdu integracyjnego. Zorganizujemy wyjątkowe wydarzenie dla Ciebie i Twoich pracowników.