Strefa wellness w hotelu z basenem na Mazurach

Rozpływaj się w przyjemności

Wybierz Hotel St. Bruno na swój wymarzony wypoczynek i ciesz się wodą i pływaniem przez cały rok. Strefa Spa & Wellness oferuje basen o długości 17 metrów, zatoki jacuzzi oraz saunę suchą. W całym kompleksie znajduje się także płytki brodzik dla najmłodszych.

Dzięki Spa z basenem można spędzić czas na Mazurach na beztroskim wypoczynku. Oprócz basenu rekreacyjnego w naszym hotelu znajdują się także dwa baseny wypoczynkowe.

Hotele z basenem na Mazurach pozwalają na korzystanie z wody przez cały rok. Nie trzeba rezygnować zimą z pływania, ponieważ Hotel St. Bruno to miejsce, które gwarantuje pełną strefę relaksu o każdej porze roku. Wybór hotelu z basenem to świetny pomysł. Przede wszystkim dlatego, że korzystasz z basenu cały rok, nawet wtedy gdy na zewnątrz sroga zima. Oprócz tego jest to także super rozrywka dla całej rodziny a dzieci mają zapewnioną bezpieczną zabawę. Oprócz tego to możliwość odprężenia po ciężkim dniu pracy czy w przerwie między zabiegami pielęgnacyjnymi.

Wybierając na swój wypoczynek hotel spa z basenem możesz być pewien swoich planów. Hotele z basenem to gwarancja rozrywki przez cały rok. Korzystanie z basenu odpręża, relaksuje i koi napięcie. W strefie Wellness znajduje się 17- metrowy basen z hydromasażami, wodospadem i biczami wodnymi o temperaturze wody 29-31 stopni. Obok basenu jest kameralna sauna sucha (maks. dla 4 osób). Zachęcamy do zapoznania się  z informacją jak często korzystać z sauny, czyli ile razy w tygodniu ją odwiedzać. Jest także brodzik dla dzieci ze specjalną płytką strefę, a dla tych, co lubią cieplejszą wodę są specjalne okrągłe niecki z masażami o podwyższonej temperaturze.

 

Pobierz ofertę DAY.SPA

 

Godziny otwarcia

codziennie: 07:00 – 22:00

Temperatura wody 29 st.C

Ph wody 7,07

Chlor wolny 0,6

Potencjał redox 700-770

 

Godziny otwarcia Medi.SPA

poniedziałek – czwartek – 11:00 – 21:00

piątek – sobota – 9:00 – 21:00

niedziela – 9:00 – 19:00

Cennik wejść na basen dla gości z zewnątrz
Dzieci lat 3 – 12
20,00 zł
Osoby powyżej 12 lat
35,00 zł
Karnet 5 wejść
150,00 zł
Karnet 10 wejść
250,00 zł
Karnet miesięczny
200,00 zł

Przyjemności dla ciała

W czasie pobytu w hotelu St Bruno możesz zrelaksować swoje ciało w strefie SPA & Wellness. Nasi specjaliści Medi.Spa doradzą, jakie wybrać zabiegi, by zregenerować ciało i zmysły. Poznaj nasze SPA Menu i zamów zabiegi z wyprzedzaniem.

Możesz do nas zadzwonić lub napisać oraz poprosić o bezpłatne konsultacje, by wybrać zabiegi, które będą dla Ciebie źródłem przyjemności.

Tel. 87 732 65 05
medispa@hotelstbruno.pl

Nie masz pomysłu na prezent? Kup voucher podarunkowy do SPA
Zapraszamy do naszego Medi.Spa na relaks.

 

Zarezerwuj pobyt teraz

Data przyjazdu
Data wyjazdu
Wybierz pokój
Brak wyników
Kod promocyjny
sada
Gwarancja najniższej ceny
Bezpłatny parking
Rabaty na spa i menu a`la carte
Korzyści z programu lojalnościowego
Jasne i elastyczne warunki anulacji

Zarezerwuj pobyt teraz

Data przyjazdu
Data wyjazdu
Liczba dorosłych
Liczba dzieci
Kod promocyjny
sada
Gwarancja najniższej ceny
Bezpłatny parking
Rabaty na spa i menu a`la carte
Korzyści z programu lojalnościowego
Jasne i elastyczne warunki anulacji