Strefa wellness w hotelu z basenem na Mazurach

Rozpływaj się w przyjemności

Wybierz Hotel St. Bruno na swój wymarzony wypoczynek i ciesz się wodą i pływaniem przez cały rok. Strefa Spa & Wellness oferuje basen o długości 17 metrów, zatoki jacuzzi oraz saunę suchą. W całym kompleksie znajduje się także płytki brodzik dla najmłodszych.

Dzięki Spa z basenem można spędzić czas na Mazurach na beztroskim wypoczynku. Oprócz basenu rekreacyjnego w naszym hotelu znajdują się także dwie zatoki jacuzzi.

Hotele z basenem na Mazurach pozwalają na korzystanie z wody przez cały rok. Nie trzeba rezygnować zimą z pływania, ponieważ Hotel St. Bruno to miejsce, które gwarantuje pełną strefę relaksu o każdej porze roku. Wybór hotelu z basenem to świetny pomysł. Przede wszystkim dlatego, że korzystasz z basenu cały rok, nawet wtedy gdy na zewnątrz sroga zima. Oprócz tego jest to także super rozrywka dla całej rodziny a dzieci mają zapewnioną bezpieczną zabawę. Oprócz tego to możliwość odprężenia po ciężkim dniu pracy czy w przerwie między zabiegami pielęgnacyjnymi.

Wybierając na swój wypoczynek hotel spa z basenem możesz być pewien swoich planów. Hotele z basenem to gwarancja rozrywki przez cały rok. Korzystanie z basenu odpręża, relaksuje i koi napięcie. W strefie Wellness znajduje się 17- metrowy basen z hydromasażami o temperaturze wody 29-31 stopni. Obok basenu jest kameralna sauna sucha (maks. dla 4 osób). Zachęcamy do zapoznania się  z informacją jak często korzystać z sauny, czyli ile razy w tygodniu ją odwiedzać. Jest także brodzik dla dzieci ze specjalną płytką strefę, a dla tych, co lubią cieplejszą wodę są specjalne okrągłe niecki z masażami o podwyższonej temperaturze.

 

Pobierz ofertę DAY.SPA

 

Godziny otwarcia

codziennie: 07:00 – 22:00

Temperatura wody 29 st.C

Ph wody 7,07

Chlor wolny 0,6

Potencjał redox 700-770

 

Godziny otwarcia Medi.SPA

poniedziałek – czwartek – 11:00 – 21:00

piątek – sobota – 9:00 – 21:00

niedziela – 9:00 – 19:00

Cennik wejść na basen dla gości z zewnątrz
Dzieci lat 3 – 12
20,00 zł
Osoby powyżej 12 lat
35,00 zł
Karnet 5 wejść
150,00 zł
Karnet 10 wejść
250,00 zł
Karnet miesięczny
200,00 zł

Przyjemności dla ciała

W czasie pobytu w hotelu St Bruno możesz zrelaksować swoje ciało w strefie SPA & Wellness. Nasi specjaliści Medi.Spa doradzą, jakie wybrać zabiegi, by zregenerować ciało i zmysły. Poznaj nasze SPA Menu i zamów zabiegi z wyprzedzaniem.

Możesz do nas zadzwonić lub napisać oraz poprosić o bezpłatne konsultacje, by wybrać zabiegi, które będą dla Ciebie źródłem przyjemności.

Tel. 87 732 65 05
medispa@hotelstbruno.pl

Nie masz pomysłu na prezent? Kup voucher podarunkowy do SPA
Zapraszamy do naszego Medi.Spa na relaks.