Wigilia firmowa 2023 w hotelu na Mazurach

20.11.2023

Grudzień to czas spotkań, nie tylko w gronie rodzinnym. Chcesz podziękować swoim pracownikom za dotychczasową współpracę? Wigilia firmowa w hotelu to doskonały sposób, żeby podsumować mijający rok i zbudować więź ze wszystkimi osobami zatrudnionymi w organizacji, nawet jeśli na co dzień pracują w trybie zdalnym czy hybrydowym.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty świątecznej, którą przygotowaliśmy z myślą zarówno o dużych przedsiębiorstwach, jak i małych firmach.

Dlaczego warto zorganizować wigilię firmową w Hotelu St. Bruno?

Wigilia firmowa to jedno z najważniejszych wydarzeń w firmowym kalendarzu.

Zrobimy wszystko, żeby ten wieczór był wyjątkowy. Zadbamy o kompleksową organizację wydarzenia. Stworzymy menu dopasowane do potrzeb wszystkich gości, przygotujemy komfortowe pokoje dla osób, które zdecydują się pozostać w hotelu na noc i zadbamy o dodatkowe atrakcje, które uświetnią ten wyjątkowy, grudniowy wieczór.

Wigilia firmowa to doskonała okazja, żeby wzmocnić więzi między pracownikami. To wydarzenie, które sprzyja integracji zespołu oraz tworzeniu pozytywnego środowiska pracy. Spotkanie pracownicze w okresie bożonarodzeniowym to świetny moment na podsumowanie roku i celebrację sukcesów. To czas, żeby nagrodzić zasłużonych pracowników i podziękować im za realizację codziennych zadań, co dodatkowo motywuje do angażowania się w kolejne projekty.

Wigilia firmowa to także jedno z najważniejszych wydarzeń teambuilidingowych, które przy okazji sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Kolacja firmowa – wyjątkowe dania z restauracji La Bibliotheque

Trudno wyobrazić sobie wigilię firmową bez bożonarodzeniowej kolacji. Dysponujemy przestronnymi salami konferencyjnymi, a także dużą restauracją, w której serwujemy dania kuchni polskiej. La Bibliotheque to wyjątkowe miejsce urządzone w oryginalnym stylu. W naszej kuchni łączymy tradycyjne, polskie smaki z nowatorskim podejściem, czego efektem jest dopracowane menu, bazujące na produktach lokalnych i sezonowych. Dzięki nam każdy z gości będzie mieć okazję, aby posmakować wykwintnych dań. Nasi kucharze, bariści i barmani to prawdziwi eksperci, którzy zawsze dbają o właściwy dobór posiłków i napojów.

Pobierz Menu Wigiline na 2023 rok

Restauracja La Bibliotheque składa się z kilku części, które łącznie mogą pomieścić aż 170 osób – każdy z gości może liczyć na wygodne miejsce do delektowania się przygotowanymi potrawami. Przestrzeń restauracji może być podzielona na mniejsze strefy, z dostępem m.in. do oranżerii i miejsca z kominkiem. W okresie bożonarodzeniowym zarówno restauracja, jak i wszystkie pomieszczenia wspólne mają świąteczne dekoracje, które nadają każdemu pomieszczeniu wyjątkowy klimat.

Oferta wigilijna dla firm – dodatkowe atrakcje

Bożonarodzeniowa kolacja to dopiero początek świętowania – oferta wigilijna dla firm w St. Bruno**** to również szereg dodatkowych atrakcji, które sprawią, że wypoczynek na Mazurach będzie niezapomniany. Zapewniamy m.in.:

  • SPA z zabiegami i usługami najwyższej jakości
  • nieograniczony dostęp do strefy Wellness z basenem i saunami
  • możliwość spacerów w pięknej okolicy naszego hotelu
  • loty balonem – w tym także loty grupowe
  • Klub Zamkowy – wyjątkowe miejsce do zabawy ukryte pod ziemią
  • parkiet do tańca
  • wspólną grę w kręgle na dwóch torach dostępnych w Klubie Zamkowym
  • udany odpoczynek w pokojach urządzonych w butikowym stylu

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji świątecznych spotkań dla pracowników. Wiele firm mieliśmy zaszczyt gościć wielokrotnie. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie i Twoich pracowników ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego lub poprzez wiadomość e-mail.

87 732 65 00

marketing@hotelstbruuno.pl