Wieczór panieński w SPA – jak zorganizować? O czym pamiętać?

01.02.2021

Upodobania mamy różne. Oznacza to na pewno, tyle że nie wszyscy tańczymy do tej samem muzyki i jemy to samo na śniadanie. Na tym nie koniec, bo codziennie  inaczej spędzamy czas niż nasz sąsiad czy kolega z pracy. Różnią nas gusta, temperamenty i typy osobowości. Z tego wynikałoby, że tak jak nie dla każdego taki sam film w kinie, tak nie dla każdego to samo oznacza udany wieczór panieński.

Tyle wieczorów, ile panien

Bycie panną nie zdradza nam wszystkiego. Ani na swój, ani cudzy temat. Musimy wiedzieć znacznie więcej, by zrozumieć, czego się chce na swoim wieczorze panieńskim lub czego chce dana panna, której wieczór organizujemy. Miłośnicy teorii psychologicznych powiedzą, że konkretnym typom osobowości można przypasować kolory i w związku z tym, te panny, u których dominuje kolor niebieski, są spokojne i odpowiedzialne, a te z kolorem żółtym palcem lubią nowości i są mniej zorganizowane. Ile w tym prawdy, tego nie wiemy, ale na pewno osobowość danej kandydatki do zamążpójścia  ma znaczenie.

Nie dla każdej sprawdzi się wieczór panieński spędzony w terenie na quadach czy torze gokartowym. Podobnie nie każdą zachwyci przebieżka po klubach w diabelskich uszach i z rozbieranym mięśniakiem na zwieńczenie wieczoru. Wśród kobiet nas otaczających bywają temperamentne poszukiwaczki przygód, ale też domatorki nieprzepadające za nadmiarem wrażeń. Czy jest jakiś uniwersalny pomysł, który sprawdzi się na każdym wieczorze panieńskim? To trudne zadanie, ale można spróbować się go podjąć. Czy zatem wieczór panieński w SPA może spełnić oczekiwania wszystkich?

Przeczytaj również: Pomysły i miejsce na zaręczyny! Poznaj nasze podpowiedzi!

WESELE NA MAZURACH? ♥ SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ ➝

Czas na relaks!

Żadna kobieta nie odmówi sobie takiej porcji relaksu, jaki zapewniają zabiegi na ciało twarz czy stopy oferowane w SPA. Jeśli do tego dodać doborowe towarzystwo koleżanek, wykwintne menu, dobre wino, gorące rytmy i tańce w basenie, to która z pań się oprze? Tak naprawdę wszystko zależy od wyobraźni, no i trochę od finansów. Często w ofertach SPA istnieje możliwość wynajęcia takiej strefy na wyłączność.

Jeśli uczestniczek imprezy jest dużo, to taka opcja może być bardzo atrakcyjną perspektywą, gdyż wtedy zupełnie swobodnie można poruszać się między basenem, sauną czy wybranymi zabiegami, a koszty wynajmu rozkładają się na wiele osób. Te z nas, które lubują się w silnych wrażeniach, mogą skorzystać z fontanny lodowej i odważnie pozwolić natrzeć swoje ciało płatami lodu, a te bardziej stonowane mogą zafundować sobie kąpiel w mleku z płatkami róż. Masaże też masażom nierówne, możemy zdecydować się na łagodne i relaksacyjne, ale równie dobrze na pobudzający masaż limfatyczny dogłębnie drenujący nasze ciało.

Przeczytaj również: Jak zorganizować wieczór kawalerski w hotelu ze SPA?

POBYT W HOTELU ZE SPA? SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ ➝

Sezon na wieczór panieński

Śluby i wesela to wydarzenia, z których organizacją celujemy w miesiące letnie, ale tak naprawdę mają swój urok w każdej porze roku. Podobnie jest z wieczorami panieńskimi. Może właśnie dlatego warto rozważyć organizację takiego wieczoru na Mazurach, gdzie również sezon trwa cały rok. Klimat mazurskich jezior lasów dodatkowo uprzyjemni taką imprezę, jaką jest wieczór panieński w SPA.

ROMANTYCZNY WEEKEND W HOTELU NA MAZURACH? ♥ SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ ➝   
 

Hotel St. Bruno w Giżycku oferuje bardzo rozbudowaną strefę SPA. Od pielęgnacji stóp i dłoni, po modelowanie sylwetki, znajdziemy tu odpowiedni dla siebie zabieg na każdą część ciała, a do tego basen z wodospadem i hydromasażem idealnym na rozmowy i wygłupy oraz sauna dla spragnionych ciepła w chłodniejszych miesiącach. Gdy już oczyścimy ciało mikronizowaną algą czy wygładzimy peelingiem cukrowym, potańczymy w basenie, a potem zjemy wybuchowy tort z petardami, hotel zaprasza na więcej. Klub nocny, kręgle, bilard to idealne przedłużenie takiego wieczoru dla tych, którym jeszcze mało.

Organizując wieczór panieński w SPA, pamiętajmy o przyjemnościach, za którymi nie będziemy biegać w trakcie. Wino, owoce, świece zawsze uprzyjemnią czas, więc przynieśmy wszystko ze sobą lub zadbajmy, by obsługa hotelu dostarczyła nam to, co potrzebne. Pamiętajmy jednak też o rzeczach praktycznych, by nie zdarzyła się sytuacja, że na zabawę w basenie część uczestniczek zapomni stroju kąpielowego. Jako organizatorki najlepiej zorientujmy się, co jest potrzebne w SPA i wyślijmy informację do wszystkich i potem już tylko korzystajmy z relaksu.