Pomysły i miejsce na zaręczyny! Poznaj nasze podpowiedzi!

25.03.2021

Filmowe love story działa jak reklama. Wszyscy podlegamy jej perswazji, nawet jeśli twierdzimy, że nie. Chociaż trzeba przyznać, że romantyczne wizje miłości aż po grób bardziej dotyczą kobiet, to jednak mężczyźni, chcąc ożenku z tymi właśnie kobietami, wiedzą, że muszą się postarać. Mając jednak bardziej praktyczną wizję świata, zachodzą w głowę, jak sprostać wyobrażeniom swoich wybranek. Gdzie najlepiej się oświadczyć? Jak zorganizować zaręczyny, by zaskoczyć i usłyszeć, jeszcze nie sakramentalne, ale jednak „tak”?

Zaręczyny męskim okiem

Może pomińmy kwestię różnic między kobietami i mężczyznami dotyczącą tego, co zaręczyny zmieniają w życiu, czy są ważne, czy bycie singlem było ciekawsze, czy może ślub to tylko papier. Ważne jest, że jeśli decyzja o oświadczynach już zapadła, to tamte rozważania przechodzą do lamusa i teraz większe wyzwanie przed mężczyzną. Co innego, gdy kreatywność jest jego mocną stroną i potrafi odśpiewać serenadę o północy pod oknem ukochanej. Jednak jeśli głównie liczy w excelu, sprawdza statystyki, a nauki humanistyczne uważa za stratę czasu, to może pojawić się problem. Kłopot może polegać na tym, że nie wystarczy przegrzebać internetu w poszukiwaniu ciekawych pomysłów na zaręczyny, ale że bez pomocy z zewnątrz się nie obejdzie. Faktem jest, że do przemyślenia będzie kilka kwestii.

OFERTA „ROMANTYCZNY WEEKEND” ♥ IDEALNA NA ZARĘCZYNY ➝
 

Po pierwsze trzeba uwzględnić upodobania przyszłej żony. Góry, las czy Mazury? Lubi brylować w towarzystwie czy może jest mało ekspansywna, raczej cicha i skromna? Do tego należy uwzględnić dobry czas. Może nie chciałaby oświadczyn w dzień Wszystkich Świętych, ale w Walentynki już tak. No i jeszcze budżet ma znaczenie. Jeśli to nie problem, zawsze można wyjechać na egzotyczną wyspę, gdzie w białym piasku, z kwartetem smyczkowym za plecami, uklękniemy z diamentem niemałych rozmiarów, a po wypowiedzianej w ekscytacji zgodzie naszej wybranki, stadko białych gołębi poszybuje w niebo. W większości sytuacji jednak budżet stanowi pewne ograniczenia. Co dalej, gdy już coś wiemy?

Przeczytaj również: Wieczór panieński w SPA – jak zorganizować? O czym pamiętać?

Mazury dobre na każdą okazję

Gdy już wiemy jakimi pieniędzmi dysponujemy oraz kiedy będzie dobry czas, to już całkiem sporo. Pozostałe kwestie możemy rozstrzygnąć, znajdując kompromis. Są bowiem takie miejsca, które zarówno dla tych bardziej szalonych, jak i tych wyciszonych oferują odpowiednią dozę romantyzmu i atrakcji. Mazury takie właśnie są. Nastrojowo o zachodzie słońca czy z wiatrem we włosach na motorówce? Jest w czym wybierać. Jakby nie patrzeć, to kraina jezior i niebagatelnej przyrody, które same z siebie tworzą już niepowtarzalną scenerię. Sam na sam w łódce na wodzie, albo na drewnianym pomoście wśród szumiących traw, może nawet z odgłosami mazurskich ptaków to wyjątkowe sposoby na intymne zaręczyny.

Dla szukających silniejszych emocji można się oświadczyć na spływie kajakowym czy w czasie przejażdżki konnej, a dla tych, którzy lubią być w centrum uwagi większej publiczności, można zorganizować rejs statkiem w otoczeniu gości, bliskich i przyjaciół. Nie trzeba tu żadnych dekoracji, bo te zapewnia region. Możemy też liczyć na profesjonalne wsparcie i obsługę w całym procesie organizacji i realizacji zaręczyn. Są bowiem takie miejsca, które swoją ofertą wychodzą naprzeciw także takim naszym potrzebom.

Przeczytaj również: Jak zorganizować wieczór kawalerski w hotelu ze SPA?

WESELE NA MAZURACH? ♥ SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ ➝

Gdzie zorganizować zaręczyny na Mazurach?

Oczywiście w Giżycku, sercu Mazur, a najlepiej w Hotelu St. Bruno, który proponuje nam romantyczne pakiety weekendowe i zaręczynowe w SPA. W ramach oferty znajdziemy elegancką kolację, butelkę wina, nocleg w butikowym pokoju, relaksacyjny masaż dla dwojga albo kąpiel z hydromasażem przy blasku świec. Dla chętnych możliwe również warsztaty masażu dla par, co na pewno zaprocentuje na przyszłość. Patery owoców, posiłki obfitujące w afrodyzjaki, nieograniczone korzystanie ze strefy Wellness. Czy można chcieć więcej od takiego zaręczynowego weekendu? Otóż można i więcej. W Hotelu St. Bruno można na kilka godzin strefę Wellness i SPA wynająć sobie na wyłączność, popijając czerwone wino lub szampana i przechadzając się w rozsypanych płatkach róż. W pakiecie dwa masaże, sauna parowa, wanna z hydromasażem. To urokliwy pobyt połączony z relaksem i romantyzmem, który przy pomocy obsługi zorganizuje nawet najbardziej oporny narzeczony.

Ile głów, tyle pomysłów, ale nawet najbardziej szalone pomysły muszą być okraszone dobrym jedzeniem i regenerującym snem, a to zawsze oferuje niezwykły, kameralny Hotel St. Bruno, który Kanałem Łuczańskim łączy jeziora Niegocin i Kisajno. Hotel wiąże tę parę jezior trochę romantycznie, na zawsze, aż po grób.

KLIMATYCZNY HOTEL W DAWNYM KRZYŻACKIM ZAMKU? TO U NAS ➝