Jak zorganizować przyjęcie z okazji rocznicy ślubu rodziców?

02.05.2023

Chcesz zrobić niespodziankę swoim rodzicom z okazji kolejnej, pięknej rocznicy wspólnego życia? Przygotowania warto zacząć z odpowiednim wyprzedzeniem, zastanawiając się nad oprawą muzyczną, tortem czy prezentem. Wybór odpowiedniej sali, a może i miejsca na wyjazd w preferowany przez jubilatów region kraju, to również interesujące propozycje. Przy okazji taki wyjazd może stanowić prezent, bo kwiaty na rocznicę ślubu rodziców nie muszą być jedyną  opcją.

Świętowanie rocznicy ślubu – od czego zacząć?

Długotrwałe małżeństwa wcale nie są czymś oczywistym w dzisiejszym świecie. Dlatego tym bardziej należy się im uznanie. Przystępując do robienia planów, trzeba się jednak zastanowić, czy lepsza okaże się impreza kameralna, czy z pompą i bardziej wystawna. Od tego zależy liczba gości, wielkość sali i ewentualne atrakcje specjalne jak pokazy zdjęć czy filmów, zespół muzyczny i zabawy. Nie każdy ma takie same preferencje i należy wziąć pod uwagę, co sprawi radość rodzicom.

Ważne jest też czy sami jubilaci będą wtajemniczeni w organizację, czy planujemy imprezę niespodziankę. W tej drugiej opcji musimy dotrzeć do wszystkich gości i jeszcze zobowiązać ich do zachowania tajemnicy. Okrągła rocznica ślubu zachęca do organizacji większej imprezy niż zgromadzenie gości w domu, o czym mogą też pomyśleć sami jubilaci. Może zatem dojść do komplikacji w postaci planowania dwóch konkurencyjnych imprez, a tego lepiej uniknąć. Co zrobić rodzicom na rocznicę ślubu?

Zorganizuj rocznię ślubu na Mazurach

Jubileusz od A do Z

Organizując jubileusz rodziców w restauracji czy hotelu, trzeba pomyśleć o takich detalach, jak dekoracja sali na rocznicę ślubu albo o tym, odpowiednio przygotować życzenia na rocznicę ślubu rodziców. Pewne akcenty mogą nawiązywać do dnia ślubu, co będzie wymagało od organizujących wydobycia potrzebnych informacji. Można na przykład zorganizować pierwszy taniec rodziców, przy którym piosenka na rocznicę ślubu rodziców będzie taka sama, jak ta z ich dnia ślubu. Obowiązkowo w dniu tak podniosłym na stole powinien zagościć okazały tort. Wyjątkowy tort na rocznicę ślubu rodziców może zostać ozdobiony zdjęciem świętującej pary z ważnego dla nich dnia czy wydarzenia. Jakie natomiast menu na rocznicę ślubu będzie najlepsze?

Przeczytaj również: Co zabrać do SPA? Pierwsza wizyta w SPA – co musisz wiedzieć?

Rocznica  ślubu rodziców – dlaczego warto rozważyć Mazury?

Wycieczka to zawsze dobry pomysł na prezent czy wspólne spędzenie czasu. Rodzice zapewne mają jakieś swoje ulubione miejsca i sposoby aktywności. Na Mazurach prezent na rocznicę ślubu rodziców może przyjąć formę rejsu po jeziorach lub relaksujących zabiegów spa okraszonych tutejszymi bogactwami natury w postaci ziół czy nalewek. Impreza może odbyć się w hotelu, w którym można również ulokować wszystkich gości. Warto wybrać takie miejsce, w którym można liczyć na regionalne potrawy od lokalnych dostawców.

Taki wyjazd stanie się wtedy też możliwością bliższego poznania części kraju, w której być może nie wszyscy już gościli. Jakie miejsce wybrać na organizację takiej imprezy? Oczywiście takie, w którym znajdziemy najwięcej, a do tego będziemy mogli liczyć na wsparcie profesjonalnej i doświadczonej obsługi. Co zatem czeka na nas w Hotelu St. Bruno w Giżycku?

Hotel z basenem i Spa na Mazurach

Hotel St. Bruno w różnych odsłonach

Najbardziej kompleksowe usługi zawsze oferuje hotel. To tu poza komfortowym noclegiem i dostępem do restauracji znajdą się dodatkowe atrakcje dla dzieci czy dorosłych oraz możliwość spersonalizowania usług. Dzięki temu wesela, komunie czy chrzciny zawsze znajdą tu swoich amatorów. Hotel St. Bruno w Giżycku to obiekt położony w centrum miasta nad Kanałem Łuczańskim. Jest to zabytkowe miejsce, którego historia sięga 700 lat, kiedy to mieścił się tu zamek krzyżacki. Hotel łączy ze sobą luksusowy charakter z kameralnym, intymnym klimatem. Posiada dwie sale restauracyjne oraz oranżerię usytuowaną przy bajecznym ogrodzie.

Chcąc zorganizować rodzicom rocznicę ślubu w letnich miesiącach, oranżeria będzie idealnym na to miejscem. Dodatkowo hotel posiada własną przystań z możliwością zacumowania swojej łodzi, strefę spa z bogatym pakietem zabiegów czy night-club i kręgielnię. Restauracja od lat słynie z regionalnych, oryginalnych dań, które doskonale wpiszą się w charakter każdej imprezy. Jako że hotel dysponuje również salą konferencyjną, znajduje się tu zaplecze techniczne pozwalające na to, by prezentacja na rocznicę ślubu rodziców mogła mieć miejsce podczas imprezy. Należy dodać, że w hotelu możemy liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo w kwestii jak najsprawniejszej organizacji. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nic ważnego nam nie umknie.

Przeczytaj również: Urlop w hotelu, czyli co zabrać ze sobą do hotelu? Podpowiadamy!

Giżycko — dobra opcja na wszystko

Giżycko ma to do siebie, że jako miasto daje różne możliwości manewru, jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu. Jezioro Kisajno i Niegocin mamy tu na wyciągnięcie ręki, podobnie jak szlaki piesze czy rowerowe, a także różne zabytki i muzea. Jednocześnie o ciszę i spokój jest tu łatwo dla tych, którzy chcą odizolować się od miejskiego zgiełku. Lasy od lat wpisane są w krajobraz miasta, co cieszy miłośników przyrody, ale też gości potrzebujących wyciszenia. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego można być pewnym, że impreza z okazji rocznicy ślubu rodziców uzyska tu wyjątkową oprawę. Poza tym, że Hotel St. Bruno mieści się w takiej okolicy, to również warto skorzystać z jego usług w ramach obiektu. Dobrym pomysłem dla rodziców z okazji ich rocznicy będzie na przykład odpowiedni dobór wspomnianych już zabiegów spa w postaci regenerujących i relaksujących masaży.

Hotel St. Bruno ma w ofercie znacznie więcej. Dysponując tak malowniczym krajobrazem, udostępnia swoim gościom wypożyczalnie rowerów, a także możliwość odbycia lotu balonem. Ta ostatnia atrakcja może być również wyjątkowym prezentem dla rodziców z okazji ich rocznicy ślubu. Mazury ze swoim krajobrazem na pewno nikogo nie zawiodą, a Hotel St. Bruno ułatwi każdą atrakcję, na jaką się zdecydujemy.