Kolonie w Zamku Giżyckim! Dla fanów Pottera i to w języku angielskim!

16.12.2022

Magiczne kolonie w Zamku Giżyckim! Doskonałe połączenie wypoczynku dla dorosłych na Mazurach z prawdziwą przygodą dla swojego dziecka z rówieśnikami.

 

Urlop i wczasy na Mazurach? Tak!

Coraz więcej turystów na Mazurach! Z tego jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się, że z każdym rokiem chętnych do zwiedzania Krainy Wielkich Jezior jest więcej. A najbardziej, że nasz malowniczy Hotel, tuż nad Jeziorem Niegocin, cieszy się Państwa uznaniem i jest wybierany na miejsce, w którym warto spędzić urlop, wczasy czy z którego można zwiedzać całe Mazury, tak lądem, jak i na jachtach i łodziach.

Kolonie w Zamku Giżyckim! Dla fanów Pottera i to w języku angielskim!

Specjalnie dla Was uruchamiamy magiczne kolonie dla fanów Harry’ego Pottera. Dzieci mogą zamieszkać w hotelu zamkowym, gdy dorośli spędzają urlop na łódkach czy jachcie. Nasza oferta to spełnienie Państwa marzeń i sugestii. Mazury są piękne. Powiedzieć, że warto tu odpocząć, to za mało. Tutaj naprawdę trzeba przyjechać i dotknąć, poczuć mazurską aurę, ciszę i energetyzującą atmosferę. Zdając sobie sprawę, że część atrakcji przeznaczona jest raczej dla starszej młodzieży czy dorosłych, wychodzimy z propozycją, by zająć się Państwa młodszymi dziećmi. Zająć i to nie byle jak! Razem z firmą Hugo Yorck, która od lat prowadzi zimowy i letni wypoczynek w polskich pałacach i zamkach, przez cały sezon organizujemy niezapomniane kolonie letnie! W ulubionym w ostatnim czasie klimacie Hogwartu. Zamek Giżycki jest doskonałym wyborem na tego typu aktywności. Dzieci i młodzież bawią się w grupach wiekowych (7-9, 10-13, pow. 14 roku życia) w magiczny Świat Czarodziejów. Każdy z uczestników otrzymuje własną różdżkę, pelerynę i herb – oczywiście na zawsze! Dodatkowym atutem może być wybranie programu anglojęzycznego, w czasie którego nie tylko niektóre zajęcia prowadzi się po angielsku, ale całość! Zabawa w obcym języku może być lepsza i ciekawsza od językowego obozu!

Zamek Giżycki otwiera się na młodych czarodziejów. Jak zostać czarodziejem?

Kto nie marzył, by zostać czarodziejem? Kto, nadal upływu lat, chciałby, by działo się coś po prostu? Cóż, nie trzeba się przyznawać. Ale warto przynajmniej rozważyć, czy nie zapisać dziecko do czarodziejskiego świata w Zamku Giżyckim, a może przy okazji spędzić urlop na Mazurach! Co zrobić, by nasze dziecko poczuło się jak czarodziej? Kolonie dla fanów Harry’ego Pottera to może być pierwszy krok. U nas młodym czarodziejom oddajemy do dyspozycji zamek. Tutaj w zamkowych lochach, przejściach podziemnych czy zabytkowych salach odbywają się warsztaty i imprezy. Oddajemy również oranżerię i cały kompleks zamkowy: tereny sportowe, zamkowe błonia i tarasy. Ale co najważniejsze? Młodzi uczestnicy kolonii na Mazurach mają pokoje z łazienkami lub mieszkają w pokojach typu studio, gdzie na dwa pokoje przypada jedna łazienka. A dodatkowo gotujemy im smacznie i zdrowo. Gotujemy pod czujnym okiem szefa zamkowej kuchni, a wszystkie posiłki serwujemy w jednej z zamkowych sal. Terminy poszczególnych turnusów? Na spokojnie, działamy od końca czerwca do końcówki sierpnia, więc każdy znajdzie odpowiedni dla siebie termin.

Czarodzieje w Zamku Giżyckim! Warsztaty, imprezy i aktywności!

Czarodzieje na Zamku Giżyckim mają się wyśmienicie. Nie tylko zamkowa kuchnia gotuje im smaczne dania, mogą korzystać z wielkiego zaplecza czy są bezpieczni w zamkowym kompleksie z całodobową recepcją i ochroną. Czarodzieje się bawią. Spędzają wakacje uczestnicząc w dziesiątkach warsztatów i imprez. Jakie warsztaty i imprezy czekają na młodych czarodziejów? Cały autorski program Hugona Yorcka zebrany jest w tytuły ksiąg. Czyli? Czyli tytuł książki to nazwa warsztatów i nazwa imprezy. A są to m.in.: „Eliksarium” (warsztaty manualne – tworzenie własnych minieliksirów z ciekawą zawartością, koreczkiem i rzemykiem), „Tajemnicze inkantacje” (przegląd zaklęć z literatury o czarodziejach, w tym o przygodach Harry’ego, w finale warsztatów odbywa się turniej na podstawie gry słowno-ruchowej z użyciem drewnianych różdżek), „W oku pierścienia. Mineralogia i krystalografia” (prezentacja okazów kamieni szlachetnych i półszlachetnych z ciekawą opowieścią), „Łzy ciemności, czyli astronomia dla Podróżników” (warsztaty nocne – znajdowanie wybranych gwiazd, planet i konstelacji)… A imprezy? Wielki bal, Turniej magiczny czy spotkanie z Tiarą. To tylko wybrane aktywności. Dodatkowo zajęcia sportowe, taneczne, wokalne, spacery nad Jezioro Niegocin, planszówki itp. Ale najbardziej popularne to rozgrywanie epizodów fabularnych, przygotowanych przez Hugona Yorcka! Co to znaczy? To znaczy, że uczestnicy przenoszą się niejako do teatru, w którym nie są widzami, ale grają role! Stroje, nastrojowy klimat, magiczne artefakty. Tutaj rozwiązuje się prawdziwą zagadkę lub odkrywa niezwykły sekret!

Zostań czarodziejem z Hugonem Yorckiem na Zamku Giżyckim!

Hugo Yorck zdobył tytuł Najlepszego Produktu Turystycznego Opolszczyzny i był dwukrotnie nominowany do Godła „Teraz Polska” i jest naprawdę godnym zaufania partnerem. Każdego roku do Czterech Światów Hugona Yorcka wybiera się kilka tysięcy dzieci i młodzieży z całej Polski! Dlatego raz jeszcze polecamy nasza ofertę magicznych kolonii w Zamku Giżyckim (link:

https://quatromondis.pl/zamek-gizycko). Profesjonalna kadra kierownicza, zaangażowani wychowawcy, którzy potrafią porwać do zabawy. Doskonałe zaplecze pomocy i materiałów. Z naszych obserwacji wynika, że uczestnicy mają zaplanowany czas z przerwami wyłącznie na posiłki. Co warte podkreślenia? Dzieci spędzają czas ze sobą „na żywo”! Korzystanie z telefonów komórkowych ogranicza się jedynie do krótkiego czasu po obiedzie. Możemy z przekonaniem stwierdzić, że jeśli nawet dzieci nie znają się ze sobą na początku przygody, to wyjeżdżając są w pełni zintegrowane i już tęskniące za sobą. To jest efektem dobrej pracy!

Kolonie w Zamku Giżyckim. Jak dokonać rezerwacji?

By zostać czarodziejem i udać się do czarodziejskiego świata do nas, na Mazury, najlepiej skorzystać z elektronicznego, szybkiego panelu rezerwacji. Co ważne sama rezerwacje jest bezpłatna i każda jest potwierdzana telefonicznie przez ekspertów z Biura Obsługi Klienta. Dzięki temu, można na spokojnie zapoznać się z ofertą i wypełnić starannie dokumenty. Płatności? Zaliczkę w wysokości 400,00 zł wpłaca się do tygodnia od telefonicznego potwierdzenia rezerwacji, a resztę dopiero na 30 dni przed rozpoczęciem turnusu. Organizator proponuje również transport z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania itp., co powoduje, że nawet bez rodziców łatwo jest dołączyć do mazurskiej przygody! Zachęcamy do zapoznania się z nasza stroną oraz stroną organizatora. Do zobaczenia już latem!

Rezerwuj tutaj!

 

Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta Hugona Yorcka 504 540 004