CAMPING NA MAZURACH NAD JEZIOREM - PORT & CAMP GIŻYCKO

Rezerwuj
Hotel

Wypoczynek w pięknym otoczeniu - Camping w Giżycku

Na terenie Hotelu dysponujemy 15 stanowiskami camperowymi. Gościom korzystającym z naszego pola campingowego udostępniamy stanowisko na ognisko idealne na letnie wieczory w mazurskim klimacie oraz boisko do siatkówki dla spragnionych rywalizacji i aktywnego wypoczynku. Bezpośredni dostęp do portu daje Państwu możliwość zacumowania w bezpiecznej przystani. Najmłodsi goście mogą spędzać czas wolny na terenie nowoczesnego, atestowanego placu zabaw. Cały teren jest częściowo ogrodzony oraz monitorowany.

Dużym atutem wypoczynku na terenie Port & Camp jest możliwość cumowania dużych jednostek typu houseboot, jachtów motorowych oraz żaglówek a także korzystania ze wszystkich atrakcji oferowanych w Hotelu St. Bruno**** w tym również strefy basenowej, restauracji oraz klubu zamkowego.

Strefa basenowa płatna wg obowiązującego cennika

Cennik portu na rok 2024

Port & Camp – CENY POSTOJU ZA DOBĘ 2024
Camper: 2 os + prąd, prysznic, WC, umywalka 145,00 zł
Dodatkowa osoba: prąd+prysznic+WC+umywalka 45,00 zł
PORT – CENY POSTOJU ZA DOBĘ
Houseboat: 2 os + prąd, prysznic, WC, umywalka 145,00 zł
Dodatkowa osoba: prąd, prysznic, WC, umywalka 45,00 zł
Łódź żaglowa bez załogi (prąd płatny dodatkowo) 80,00 zł
Łódź motorowa bez załogi (prąd płatny dodatkowo) 80,00 zł
Samochód z przyczepą: 2 os + prąd, prysznic, WC, umywalka 145,00 zł
Dodatkowa osoba + prąd, prysznic, WC, umywalka 45,00 zł
USŁUGI DODATKOWE
Slip 70,00 zł
Prąd 35,00 zł
Pies 25,00 zł
POSTÓJ DŁUGOTERMINOWY ŁODZI DO 8 M
Miesięczny – tylko dla Gości hotelowych 1 650,00 zł
Sezonowy – 1.05.2024 – 30.09.2024 5 200,00 zł
Postój jachtu do 3 godzin 70,00 zł
POSTOJE DŁUGOTERMINOWE PRZYCZEP/ KAMPERÓW
Sezon 01.05 – 30.09.2024 – cena  dla 2 osób w tym prysznic, WC, umywalka i prąd 5 500,00 zł
Przyczepa/kamper 1 m-c – 2 os + prąd, prysznic, WC, umywalka 2 400,00 zł

 

REZERWACJE INDYWIDUALNE
e-mail: recepcja@hotelstbruno.pl
telefon: +48 87 732 65 00

 

Camping na Mazurach z basenem

W dzisiejszych czasach camping na nowo cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród polskich turystów, jak i tych z innych części Europy. Wiele osób szuka pięknych miejsc na łonie natury, w których mogliby się wyciszyć, odpocząć, a przy tym skorzystać z miejscowych atrakcji. Wyjątkowym wyborem stają się wówczas Mazury, a zwłaszcza camping w bezpośrednim otoczeniu średniowiecznego zamku, w którym obecnie znajduje się nasz wyjątkowy  hotel.

Hotel Bruno — camping z basenem w trybie luksusowym

Większości z nas camping kojarzy się z prostymi namiotami, niewygodami i absolutną izolacją od cywilizacji. Wcale nie musi tak być! Camping równie dobrze może być luksusowym i wygodnym sposobem spędzania wolnego (mówimy wtedy o glampingu). To w końcu doskonały sposób na oderwanie się od codzienności i zrelaksowanie się na łonie natury, ale i nie tylko, bo camping można połączyć z wieloma innymi atrakcjami.

Nasz hotel jest położony w samym sercu Mazur — konkretnie w Giżycku. Nie jest to jednak zwykły obiekt, a dawny krzyżacki zamek, który znajduje się tuż przy Kanale Łuczańskim. Jest to zatem idealny punkt wypadowy do zwiedzania okolicy. Zaledwie kilka minut od hotelu znajdują się urokliwe jeziora, malownicze trasy rowerowe i liczne atrakcje turystyczne, takie jak Owczarnia, Kętrzyn, Rydzewo, Twierdza Boyen, Rapa, Mikołajki, Węgorzewo, Mrągowo, Ruciane-Nida, Wilczy Szaniec. Hotel Bruno jest oazą spokoju — położony jest z dala od zgiełku miasta, dlatego też odnajdą się na jego terenie wszyscy miłośnicy campingu.

Zapraszamy również wszystkich właścicieli dużych houseboatów, jachtów motorowych i żaglówek. Na terenie Port & Camp oferujemy możliwość zacumowania i skorzystania z naszej strefy basenowej, restauracji i klubu zamkowego. W razie potrzeby nic też nie stoi na przeszkodzie, aby wynająć wolny pokój hotelowy, by spędzić kilka nocy w wyjątkowej przestrzeni urokliwego zamku.

Mazury — camping z basenem

Dysponujemy dużym otwartym basenem, w którym goście mogą popływać i zrelaksować się po dniu pełnym aktywności. Oprócz tego, na terenie hotelu znajduje się również SPA, w którym można skorzystać z różnorodnych zabiegów relaksacyjnych i odnowy biologicznej.

Hotel jest też doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi, ponieważ oferuje liczne atrakcje dla najmłodszych. Plac zabaw, animacje dla dzieci oraz specjalne menu dla najmłodszych sprawiają, że camping w Hotelu Bruno będzie wspaniałym przeżyciem dla całej rodziny.

Pole namiotowe z basenem — Mazury w innym wydaniu

Camping na Mazurach to nie tylko możliwość podziwiania natury, ale również bezpośredni kontakt z jej pięknem. Dlatego też specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy pole namiotowe wraz z wyznaczonym miejscem na ognisko oraz boisko do siatkówki. Po aktywnym dniu pełnym zabawy i zwiedzania warto rozsiąść się wygodnie przy dźwięku trzaskającego ognia i po prostu odpocząć.

Mazury to raj dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Camping w takim miejscu oferuje niemal nieograniczone możliwości rozrywki. Mowa tutaj o żeglarstwie, windsurfingu, wędkowaniu, kajakarstwie, jeździe na rowerze, jeździe konnej, długich spacerach i wiele więcej. Ponadto liczne szlaki turystyczne zachęcają do aktywnego zwiedzania regionu, odkrywania jego tajemnic i poznawania lokalnej kultury. To wszystko masz pod ręką w Hotelu Bruno! 

zobacz więcej