Rejs do wnętrza siebie-spotkanie z trenerem

  1. Oferta dla firm
  2. Rejs do wnętrza siebie-spotkanie z trenerem
między 10-04-21 a 10-04-21

Rejs do wnętrza siebie-spotkanie z trenerem

Doskonałym elementem konferencji jest spotkanie z coach'em. To właśnie on zdiagnozuje stan obecny jak i pożądany. Odnajdzie zasoby dzięki którym dojdziesz tam gdzie pragniesz być.

Ewa Ksepka – Trener Biznesu z certyfikacją międzynarodową Certified Professional International Trainer® American Certification Institute (CIPT® ACI). Coach akredytowany przez Noble Manhattan Coaching (NMC) i International Institute of Coaching (IIC), akredytowany coach ICI Szkoły Coachingu Liliany Kupaj. Pracuje zgodnie ze standardami i kodeksem etycznym ICF. Trener umiejętności psychospołecznych – studia podyplomowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, doradca zawodowy z licencją I stopnia. Od 2010 roku prowadzi warsztaty z rozwoju kompetencji społecznych. Specjalizuje się w warsztatach z komunikacji interpersonalnej, asertywności, zarządzania sobą w czasie, radzenia sobie z emocjami. Pracuje z dyrektorami szkół, nauczycielami, a także z firmami prywatnymi.

W pracy kieruje się wartościami: człowiek, jakość, odpowiedzialność.

 

Rejs do wnętrza siebie czyli podróż do świata uczuć i emocji, które towarzyszą Ci na co dzień. Poznasz różnicę między emocjami a uczuciem, dowiesz się  co mówią o Tobie. Nauczysz się nazywać uczucia i emocje. Podczas warsztatów wykonasz ćwiczenia które pozwolą Ci radzić sobie z trudnymi emocjami w sposób dojrzały i konstruktywny.

Warsztaty to pierwszy krok do rozwoju inteligencji emocjonalnej. Inteligentni emocjonalnie są lepszymi menedżerami, lepszymi przyjaciółmi, rodzicami. Odnoszą większe sukcesy. Są bardziej szczęśliwi i łatwiej osiągają swoje cele.

Czas trwania do. 4 godz. Grupy max.20 osób.

Zapytaj o termin

Pobierz ofertę

marketing@hotelstbruno.pl

tel. 87 732 65 04

newsletter
...................................................................................................................................
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij