Przyjmiemy do pracy

Arrival
Departure

Szukasz pracy?

Praca dla recepcjonisty/recepcjonistki!

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w hotelu o wysokim standardzie
  • współpracę z profesjonalnym zespołem
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie z dodatkowymi premiami sprzedażowymi

Oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej, odwagi i pozytywnej otwartości w komunikacji z drugim człowiekiem
  • zdolności do szybkiego uczenia się oraz wrażliwości na szczegóły
  • doświadczenia w pracy w hotelarstwie
  • dyspozycyjności i zaangażowania, zdolności do pracy w zespole

Doceniamy:

  • znajomość języka obcego
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • znajomości programów hotelowych i systemów

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa gości hotelowych reprezentowanie wizerunku hotelu zgodnie z etykietą hotelową
  • sprzedaż usług świadczonych przez hotel, z dbałością o maksymalne zaspokojenie potrzeb Gości  i budżetu hotelu
  • odpowiadanie na standardowe i „niestandardowe” zapytania klientów wraz z dokonywaniem rezerwacji
  • obsługa obszaru lobby

Praca dla barmana, kelnera i pracownika SPA!

Jeśli jesteś osobą pogodną, uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do świata, otwartą na nowe doświadczenia i chcesz pracować w najsympatyczniejszym  hotelowym teamie - SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Jeśli dysponujesz wolnym czasem i wzbudziliśmy Twoją ciekawość – zadzwoń, napisz, porozmawiaj z nami.

  1. kosmetyczka/kosmetolog
  2. masażysta
  3. fizjoterapeuta
  4. terapeuta SPA

Wyślij nam swoje CV