Punkty Widokowe

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Punkty Widokowe

Poznaj piękno mazurskich krajobrazów o każdej porze roku.

Punkt Widokowy – Ogonki

Niesamowite miejsce z pięknym drewnianym molo i drewnianymi ławeczkami, na których można usiąść i delektować się widokiem. Miejsce to prezentuje się pięknie przez cały dzień, ale w szczególności piękny efekt kreuje wschodzące lub zachodzące słońce. Uroku miejscu dodają także pływające po jeziorze Święcajty żaglówki.

 

Punkt Widokowy – Harsz

Punkt widokowy w miejscowości Harsz zostanie długo w pamięci. Szczególnie polecamy to miejsce podczas zachodu słońca. Punkt usytuowany jest niedaleko Sztynortu, gdzie możemy spędzić cały dzień (Pałac – tylko 1km , rezerwat, port i wiele innych atrakcji), a następnie obejrzeć piękny zachód słońca nad jeziorem Harsz.

 

Punkt Widokowy – Okartowo

Na drodze w kierunku Ełku, po lewej stronie rozpościera się jezioro Tyrkło, zaś po prawej, za starym żelaznym mostem kolejowym, jezioro Śniardwy – największe jezioro w Polsce. W przesmyku między jeziorami zacumowane są łodzie, także wędkarskie i rybackie. Rozbijające się o fundamenty mostu kolejowego fale jeziora Śniardwy, droga prowadząca do Mikołajek, a także wspomniane łódki przywodzą na myśl legendę o Królu Ryb.

 

Punkt Widokowy –Giżycko Plaża

Punkt widokowy w Giżycku – Szczególnie polecamy w upalne dni ze względu na nową plaże piaszczystą oraz widoki po horyzont na jeziorze Niegocin

Lokalizacja atrakcji

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij