Wyjazdy integracyjne dla firm  Integracja firmowa na Mazurach 

Ankunftsdatum
Abreisedatum

Dlaczego warto wybrać się na integrację firmową do Hotelu St Bruno na Mazurach?

Jako hotel dla firm, zajmujemy się profesjonalną, kompleksową organizacją imprez integracyjnych, gdyż konferencje na mazurach, a dokładnie w Giżycku, mogą mieć doskonałe uzupełnienie poprzez dobrze zorganizowaną integrację.

Przedstawiamy Państwu nasz autorski program „Firmowy Sailing CUP” , a do organizacji firmowych spotkań i  wydarzeń zapewniamy różnorodny  sprzęt: żaglówki, motorówki, statki, quady, auta terenowe, balony i wiele innych, korzystając tylko z doświadczonych firm zapewniających bezpieczeństwo Państwa pracownikom oraz maksimum zabawy. Naszym sztandarowym produktem, jako, że posiadamy własny port, jest rekreacja i integracja związana z wodą i jednostkami pływającymi, poczynając od najmniejszych żaglówek, skuterów wodnych kończąc na największych statkach, które mogą pomieścić na swoim pokładzie do 140 osób wraz z cateringiem.

Integracja to nie tylko zabawy na zewnętrz wśród zieleni i na wodzie, tzw. outdoorowe, ale również w samym hotelu, tzw. indoorowe. Programy wieczorne realizowane w klimatycznych wnętrzach zamku to gwarancja  doskonałej zabawy przy muzyce oraz z  wyjątkowymi scenariuszami.

Po wyczerpującym dniu zabawy, pracy podczas szkolenia, konferencji, zapraszamy do naszego SPA  oraz na basen z jacuzzi i sauną, na odnowienie sił witalnych i relaks.

Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje, poparte kilkuletnim doświadczeniem. Mamy za sobą organizację setek szkoleń, eventów oraz imprez integracyjnych.

Chcesz, aby Twoja impreza integracyjna była również wyjątkowa, zadzwoń, napisz do nas, lub zostaw dane kontaktowe, a my się skontaktujemy, gdyż naszym mottem „hotel dla firm – z elastycznym podejściem, pełnym profesjonalizmu i życzliwości dla gości”.

Zapraszamy do kontaktu

sprzedaz@hotelstbruno.pl

newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen