Business

Ankunftsdatum
Abreisedatum

Oferta dla firm w Hotelu St. Bruno

Hotel dla firm na Mazurach

Jako hotel dla firm, zajmujemy się profesjonalną, kompleksową organizacją imprez integracyjnych, gdyż konferencje na Mazurach, a dokładnie w Giżycku, mogą mieć doskonałe uzupełnienie poprzez dobrze zorganizowaną integrację.

Nasz autorski program „Firmowy Sailing CUP” przedstawiamy poniżej, a do organizacji firmowych spotkań i  wydarzeń zapewniamy różnorodny  sprzęt: żaglówki, motorówki, statki, quady, auta terenowe, balony i wiele innych, korzystając tylko z doświadczonych firm zapewniających bezpieczeństwo Państwa pracownikom oraz maksimum zabawy. Naszym sztandarowym produktem, jako, że posiadamy własny port, jest rekreacja i integracja związana z wodą i jednostkami pływającymi, poczynając od najmniejszych żaglówek, skuterów wodnych kończąc na największych statkach, które mogą pomieścić na swoim pokładzie do 140 osób wraz z cateringiem.

Integracja to nie tylko zabawy na zewnętrz wśród zieleni i na wodzie, tzw. outdoorowe, ale również w samym hotelu, tzw. indoorowe. Programy wieczorne realizowane w klimatycznych wnętrzach zamku to gwarancja  doskonałej zabawy przy muzyce oraz z  wyjątkowymi scenariuszami.

Po wyczerpującym dniu zabawy, pracy podczas szkolenia, konferencji, zapraszamy do naszego SPA  oraz na basen z jacuzzi i sauną, na odnowienie sił witalnych i relaks.

Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje, poparte kilkuletnim doświadczeniem. Mamy za sobą organizację setek szkoleń, eventów oraz imprez integracyjnych.

Chcesz, aby Twoja impreza integracyjna była również wyjątkowa, zadzwoń, napisz do nas, lub zostaw dane kontaktowe, a my się skontaktujemy, gdyż naszym mottem „hotel dla firm – z elastycznym podejściem, pełnym profesjonalizmu i życzliwości dla gości”.

Z przyjemnością informujemy, że już wkrótce przy Hotelu St.Bruno w Giżycku pojawi się stacja ładowania samochodów elektrycznych Tesla. Hotel St.Bruno jest otwarty na elektromobilność. Więcej informacji w zakładce Stacja ładowania samochodów elektrycznych 

Business mit Geschichte im Hintergrund

Einzigartige Innenräume der Zimmer und Konferenzsäle, die mit dem Design an die 20-er und 30-er Jahre des vorigen Jahrhunderts anknüpfen. Luxus und reiche Ausstattung werden die höchsten Anforderungen erfüllen

Glück – weder Wohlstand, weder Vergnügen, weder Verlangen, weder Freude, aber ein bisschen von all diesem zugleich.

Coco Chanel

Banketts

Unvergessliche Feiern Banketts

SPA & Wellness

Lernen Sie das klimatische SPA&Wellness kennen SPA & Wellness

Restaurant

La Bibliotheque Restaurant

Tematische Treffen

Niespotykane wnętrza na Tematische Treffen

newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen