Kulinaria

Restauracja La Bibliotheque Giżycko

Odwiedź naszą restaurację w Giżycku, doświadcz niesamowitych doznań smakowych we ciepłej atmosferze. W restauracji La Bibliotheque serwowane są wyśmienite dania kuchni modern polish cuisine łączące to co najlepsze w kuchni polskiej z trendami światowymi. Wszystkie produkty są codziennie dostarczane do restauracji od lokalnych i regionalnych dostawców. Karta dań zmienia się wraz z porami roku, zachowując równowagę pomiędzy tradycyjną kuchnią polską oraz kuchnią świata. La Bibliotheque została nominowana w prestiżowym konkursie Wine & Food Noble Night w 2012r, w kategorii restauracja. Giżycko nie może poszczycić się lepszym lokalem.

Wnętrza Restauracji La Bibliotheque to kilka harmonijnie łączących się przestrzeni. Oryginalnie zaprojektowana sala restauracyjna ma ponad 9 metrów wysokości. W przestronnym pomieszczeniu znalazło się miejsce na antresolę, na której zaaranżowano kameralne dwuosobowe stoliki.

Sala restauracyjna łączy się z przeszklonym pawilonem ogrodu zimowego. Jasno oświetlona dziennym światłem przestrzeń to świetne miejsce na dobry początek dnia – śniadanie. Nasza restauracja w Giżycku dysponuje także salą VIP, mogącą pomieścić 25 osób z widokiem na Kanał Łuczański. Doskonałe miejsce na pokazy live cooking.

La Bibliotheque może przyjąć do 170 gości, we wszystkich salach. Dziedziniec hotelowy przylegający do restauracji i ogrodu zimowego może posłużyć do organizacji przyjęć grillowych, pokazów, koncertów lub występów artystycznych. Z myślą o tego typu eventach wybudowaliśmy oranżerię Portową, przepiękne , przeszkolone pomieszczenie tuż nad kanałem Łuczańskim. Oranżeria Portowa może pomieścić do 220 osób. Poszukując miejsca na organizację wesela, spotkania firmowego, uroczystego obiadu czy romantycznej kolacji wybierz La Bibliotheque.

Najlepsza restauracja w Giżycku zaprasza!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij