Salon Fryzjerski

Główną marką, na której pracuje salon jest Goldwell. Paleta kolorów, którą firma zmienia sezonowo jest u nas na bieżąco odświeżana, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję, że kolory są modne i aktualne.  Dzięki szeroko zakrojonej współpracy z firmą JBS z Gdańska wciąż doszkalamy nasz personel, aby sprostać wymaganiom rynku. Częste wyjazdy podnoszą kwalifikacje fryzjerskie co przekłada się na zadowolenie klientów i coraz większe grono osób odwiedzających Medi.SPA. Poprzez łączenie koloryzacji z aparaturą typu podczerwień czy sauna uzyskujemy lepszy i bardziej trwały efekt. Kosmetyki wspierane przez działanie urządzeń doskonale utrwalają kolor i poprawiają strukturę włosów.

 Marką pielęgnacyjną w naszym salonie fryzjerskim jest Moroccanoil. Absolutne premium w pielęgnacji włosów, produkt oparty o naturalny olej arganowy z Maroko. Fenomen firmy polega na rewelacyjnych efektach, które nie wymagają użycia aparatury. Wysokie stężenia kosmetyków pozwalają na zwiększenie objętości, odżywienie i ułatwienie modelowania już po pierwszym zabiegu. Olej arganowy dzięki swoim właściwościom regeneruje i odżywia włos. Kojący zmysły zapach i szeroka gama kosmetyków detalicznych zaspokoi nawet tych najbardziej wymagających i świadomych klientów. Są to produkty naturalne dzięki czemu nie uczulają i można je stosować również u dzieci.

Salon fryzjerski ściśle współpracuje z Medi.Spa tworząc pakiety i łącząc pobyt u fryzjera
z zabiegami kosmetycznymi. Jednorazową wizytą nasze klientki często łączą pielęgnację włosów
z manicure, pedicure czy zabiegami kosmetologii estetycznej. Mezoterapia igłowa skóry głowy, która doskonale regeneruje strukturę włosa świetnie sprawdza się w połączeniu z pielęgnacją u fryzjera. Współpraca w obrębie jednego miejsca daje nam możliwość lepszej kontroli nad procesem regeneracji oraz doborem jej form i metod.

CENNIK

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij