Mazury Air Show, Giżycko 5-6 sierpnia 2017

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
31 lipca 2017

 

Mazury Air Show znane w kraju i w Europie jako wyjątkowe pod względem miejsca, panującej atmosfery i atrakcji dla obserwatorów, największe cywilne pokazy lotnicze, odbywające się nieprzerwanie od 1999 roku. 

Hotel St. Bruno będący partnerem akcji, zaprasza swoich gości odpoczywająceych w ten sierpniowy weekend, do wzięcia udziału w tym wspaniałym widowisku.

Zawsze w pierwszy weekend sierpnia w Giżycku, w pięknej scenerii jeziora Niegocin, będącego naturalnym amfiteatrem dla publiczności, którego tafla daje niespotykaną możliwość podziwiania pokazów z pokładów jachtów i statków oraz jest miejscem lądowania wodnosamolotów.

To jedyne tej wielkości pokazy lotnicze, które można oglądać całkowicie za darmo. Według szacunków specjalistów, „Mazury AirShow 2015” przez dwa dni oglądało ponad 200 tys. osób.

Jedyne również podczas których funkcjonuje studio telewizyjne „TV Mazury AirShow”, transmitujące pokazy za pośrednictwem internetu. Dodatkowo wzbogacane transmisją „AirShow Radia” na częstotliwości 89,1 MHz, szczególnie docenianą na jachtach i statkach, dzięki której będzie możliwość słuchania komentarza  Tadeusza Sznuka.

Szczegóły

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij